Nasi Artyści


Współpracujemy z ponad 30 artystami z całej Polski oraz Europy wschodniej. Ich twórczość zobaczą Państwo w naszych galeriach zarówno podczas codziennej ekspozycji, jak i w trakcie licznych wystaw oraz wernisaży. W trakcie tych ostatnich spotkacie Państwo wybitne osobistości z szeroko pojętego świata artystów w naszej kazimierskiej galerii przy ul. Lubelskiej 33.

Poniżej prezentujemy Państwu sylwetki niektórych twórców...

Wiktor Jerzy Jędrzejak

Urodzony w 1956 roku w Kaliszu. Studia WSP Częstochowa. Brał udział w 120 wystawach zbiorowych w Polsce i za granicą oraz ponad 50 wystawach indywidualnych między innymi w Warszawie, Poznaniu, Kaliszu, Wrocławiu, Nowym Jorku, Tokio, Berlinie, Heerenveen, … .
Laureat ponad 20 ogólnopolskich konkursów malarskich. Poszukiwacz starych przedmiotów i ukrytego w nich czasu. Autor malarskiego dziennika podróży z wypraw do Indii, Neapolu, Meksyku, Tybetu, Laosu i Kambodży.

Galeria Grabskich - lokalizacja główna

Kazimierz Dolny, ul. Lubelska 33

Napisz do nas!


Warning: session_name(): Cannot change session name when session is active in /home/jangrabski/ftp/grabski-gallery/modules/mod_je_quickcontact/mod_je_quickcontact.php on line 53
: 6 + 6 =
Nasz Facebook
Nasz Instagram
Nasz kanał YouTube