Nasi Artyści


Współpracujemy z ponad 30 artystami z całej Polski oraz Europy wschodniej. Ich twórczość zobaczą Państwo w naszych galeriach zarówno podczas codziennej ekspozycji, jak i w trakcie licznych wystaw oraz wernisaży. W trakcie tych ostatnich spotkacie Państwo wybitne osobistości z szeroko pojętego świata artystów w naszej kazimierskiej galerii przy ul. Lubelskiej 33.

Poniżej prezentujemy Państwu sylwetki niektórych twórców...

Jan Wołek

 Urodził się w 1954 roku w Warszawie. Studiował na wydziale Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Muzyka, poezja, malarstwo. W Jego twórczości nie zabrakło miejsca na telewizyjne i radiowe nagrania, znajdował też czas na pisanie książek, tych poważnych i tych o zimorodku. W sztuce plastycznej odnalazł się wspaniale jako twórca rysunków satyrycznych, książkowych ilustracji, ale chyba najbardziej kocha malarstwo sztalugowe, które od wielu lat dominuje na tym polu wołkowej twórczości i prezentowane jest w wielu wystawach w kraju i na świecie.
Autor wielu znakomitych tekstów do piosenek śpiewanych przez Tych Największych polskiej estrady między innymi: Irena Santor, Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki.

Napisz do nas!

: 4 + 5 =
Nasz Facebook
Nasz Instagram
Nasz kanał YouTube