16.09.2017 r. :: "Gra z kolorem" Mistrza Olszewskiego

Szanowni Państwo,

otwarcie powakacyjnego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Rozpoczniemy wystawą najlepszego polskiego impresjonisty - mistrza koloru i techniki impasty.

Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić Państwa na wernisaż wystawy Mistrza Olszewskiego “Gra z kolorem”.

Żywioł, barwa, światło oraz tematyka prezentowanych dzieł będą niczym dodatkowe wakacje. Olszewski zabierze nas do ogrodów, w leśne gęstwiny, czy na letnie łąki i plaże, do Francji, Włoch czy Hiszpanii. A wszystko to oddane pędzlem jednego z najlepszych współczesnych impresjonistów.

Janusz Olszewski jest artystą światowej sławy. Jego obrazy reprezentują polskie malarstwo w ponad czterdziestu Polskich Placówkach Dyplomatycznych. Obrazy Mistrza znajdują się w zbiorach dworów cesarskich oraz światowych przedstawicieli kultury i sztuki.

Olszewski jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, członkiem Związku Artystów Polskich oraz Związku Artystów Nowego Jorku. Ma w swoim dorobku ponad sto indywidualnych wystaw na całym świecie.

 

Wernisaż odbędzie się

16 września 2017 r. (sobota)
o godz. 14:00

w naszej kazimierskiej galerii przy ul. Lubelskiej 33

 

Serdecznie zapraszamy na wyjątkową wystawę i spotkanie z Mistrzem,

 

Olga i Jan Grabscy


Zobacz częściową ekspozycję obrazów, które będzie można obejrzeć i nabyć podczas wernisażu:

nasz_artysta43nasz_artysta43nasz_artysta43nasz_artysta43nasz_artysta43nasz_artysta43nasz_artysta43nasz_artysta43nasz_artysta43nasz_artysta43nasz_artysta43nasz_artysta43nasz_artysta43nasz_artysta43nasz_artysta43

 
16.09.2017 r. :: "Gra z kolorem" Mistrza Olszewskiego

Szanowni Państwo,

otwarcie powakacyjnego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Rozpoczniemy wystawą najlepszego polskiego impresjonisty - mistrza koloru i techniki impasty...

 
07/17.05.2017 r. :: V Midzynarodowy Plener Malarski w Paacu Wiechlice

Szanowni Pastwo,
ju po raz pity Galeria Grabskich ma zaszczyt i ogromn przyjemno organizowa Midzynarodowy Plener Malarski w Paacu Wiechlice...

 
06.05.2017 r. :: "Magia akwareli" - wernisa wystawy

Na caym wiecie jest mnstwo pikna: Japonia ma swoje haiku, Meksyk - odwiedziny motyli, bieguny - polarne zorze, a Kazimierz Dolny - wystaw akwareli?