Zapraszamy na wystawę, która przypomni i przedłuży urlopowe chwile. Dzięki obrazom Janusza Olszewskiego - mistrza impresjonizmu znowu odwiedzimy Włochy, Francję czy Hiszpanię; ponownie poczujemy południowe słońce i śródziemnomorski klimat.

Olszewskiego wystawia cały świat. Obrazy artysty znajdują się w zbiorach rodaków, dworów cesarskich oraz światowych przedstawicieli kultury i sztuki. Mistrz reprezentuje polskie malarstwo w ponad czterdziestu naszych ambasadach. Ma w swoim dorobku powyżej stu indywidualnych wystaw na całym świecie.

Janusz Olszewski ukończył wydział grafiki i malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w 1971 r. Należy do Związku Artystów Polskich oraz Związku Artystów Noweg Jorku. Jedną z najważniejszych wystaw w życiu - 40-lecie pracy twórczej Mistrz Olszewski postanowił uczcić wernisażem w naszej galerii.

Otwarcie wystawy "Żywioł i kolor palety Mistrza" odbędzie się w naszej galerii

14 września 2013 (sobota)

 

Serdecznie zapraszamy!

Olga i Jan Grabscy

 
16.09.2017 r. :: "Gra z kolorem" Mistrza Olszewskiego

Szanowni Państwo,

otwarcie powakacyjnego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Rozpoczniemy wystawą najlepszego polskiego impresjonisty - mistrza koloru i techniki impasty...

 
07/17.05.2017 r. :: V Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice

Szanowni Państwo,
już po raz piąty Galeria Grabskich ma zaszczyt i ogromną przyjemność organizować Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice...

 
06.05.2017 r. :: "Magia akwareli" - wernisaż wystawy

Na całym świecie jest mnóstwo piękna: Japonia ma swoje haiku, Meksyk - odwiedziny motyli, bieguny - polarne zorze, a Kazimierz Dolny - wystawę akwareli?