Szanowni Państwo,

w mikołajkowy weekend, tylko raz w roku, w naszej galerii - dwa wernisaże!

7 grudnia, w sobotę, o godzinie 13:00, w nastrój bajki wprowadzi Leszek Sokół wystawą "Między jawą a snem". Wystawa ta poświęcona jest 30-leciu pracy twórczej.

Leszek Sokół ukończył warszawską Akademię Sztuk Pięknych. Jego malarski styl to realizm metafizyczny, w którym odnajdujemy fascynacje malarstwem holenderskim XVII wieku oraz włoskim renesansem.

8 grudnia, w niedzielę, również o godzinie 13:00, wchodząc do naszej galerii, znajdziecie się Państwo w słońcu Krety. Roman Gruszecki przedstawi malarski zapis dwumiesięcznego pobytu na greckiej wyspie.

Roman Gruszecki jest absolwentem Wydziału Artystycznego UMCS, członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków oraz Kazimierskiej Konfraterni Sztuki. Jego malarskie poszukiwania dotyczą zachowania koloru w świetle i cieniu.

Oba wernisaże odbędą się w naszej galerii w Kazimierzu Dolnym.

 

Serdecznie zapraszamy!

Olga i Jan Grabscy

 
16.09.2017 r. :: "Gra z kolorem" Mistrza Olszewskiego

Szanowni Państwo,

otwarcie powakacyjnego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Rozpoczniemy wystawą najlepszego polskiego impresjonisty - mistrza koloru i techniki impasty...

 
07/17.05.2017 r. :: V Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice

Szanowni Państwo,
już po raz piąty Galeria Grabskich ma zaszczyt i ogromną przyjemność organizować Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice...

 
06.05.2017 r. :: "Magia akwareli" - wernisaż wystawy

Na całym świecie jest mnóstwo piękna: Japonia ma swoje haiku, Meksyk - odwiedziny motyli, bieguny - polarne zorze, a Kazimierz Dolny - wystawę akwareli?