Szanowni Państwo!

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę - długo oczekiwaną wystawę Dariusza Twardocha!

Artysta, doskonale Państwu znany ze ścian naszej galerii, zjawi się osobiście i gościć będzie u nas przez ostatnie 3 dni roku 2013 (29,30 i 31 grudnia). Wystawa prac połączona więc bedzie ze spotkaniem autorskim.

Ponadto, by uświetnić wydarzenie, na które czekaliśmy cztery lata, wydaliśmy kalendarz z przedrukami prac autora, który, wraz z kartkami i pastelami, może okazać się wspaniałym i trafionym noworocznym prezentem.

Dariusz Twardoch to jeden z nielicznych malarzy w tym współczesnym świecie, którego malarskim tworzywem jest poezja. Kto nie zna Leśmiana, może poznać jego wiersze poprzez twórczość Twardocha. Jest to wystawa jednego wiersza "Dwoje ludzieńków", dla którego znajdziemy tyle zakończeń ile obrazów na ścianach naszej galerii.

Wernisaż wystawy "Ludzieńkowie" odbędzie się w naszej galerii w Kazimierzu, w niedzielę, 29 grudnia, o godz. 14:00. Na trzydniowe spotkanie z malarzem zapraszamy w dniach 29, 30 i 31 grudnia 2013.

Serdecznie zapraszamy!

Olga i Jan Grabscy

 
16.09.2017 r. :: "Gra z kolorem" Mistrza Olszewskiego

Szanowni Państwo,

otwarcie powakacyjnego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Rozpoczniemy wystawą najlepszego polskiego impresjonisty - mistrza koloru i techniki impasty...

 
07/17.05.2017 r. :: V Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice

Szanowni Państwo,
już po raz piąty Galeria Grabskich ma zaszczyt i ogromną przyjemność organizować Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice...

 
06.05.2017 r. :: "Magia akwareli" - wernisaż wystawy

Na całym świecie jest mnóstwo piękna: Japonia ma swoje haiku, Meksyk - odwiedziny motyli, bieguny - polarne zorze, a Kazimierz Dolny - wystawę akwareli?