Szanowni Państwo!

stawy ciekNa wrzesień przygotowaliśmy wystawy ciekawe i zaskakujące. Ostatnią sobotę miesiąca spędzimy w mistrzowskim towarzystwie!

 

27 września - Janusza Olszewskiego "Żywioł i kolor palety mistrza" - wystawa która przedłuży Państwu sezon urlopowy, gdyż artysta zabierze nas do Wenecji i na południe Francji.

Janusz Olszewski ma w swoim dorobku 100 indywidualnych wystaw. Jego obrazy znajdują się w zbiorach rodaków, dworów cesarskich  oraz światowych przedstawicieli kultury i sztuki. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków oraz Związku Artystów Nowego Jorku.

Serdecznie zapraszamy!

 
16.09.2017 r. :: "Gra z kolorem" Mistrza Olszewskiego

Szanowni Państwo,

otwarcie powakacyjnego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Rozpoczniemy wystawą najlepszego polskiego impresjonisty - mistrza koloru i techniki impasty...

 
07/17.05.2017 r. :: V Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice

Szanowni Państwo,
już po raz piąty Galeria Grabskich ma zaszczyt i ogromną przyjemność organizować Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice...

 
06.05.2017 r. :: "Magia akwareli" - wernisaż wystawy

Na całym świecie jest mnóstwo piękna: Japonia ma swoje haiku, Meksyk - odwiedziny motyli, bieguny - polarne zorze, a Kazimierz Dolny - wystawę akwareli?