Szanowni Państwo!

Wystawa malarstwa Ireny Duszackiej będzie wydarzeniem wyjątkowym, gdyż w Polsce artystka współpracuje jedynie z naszą galerią, a ponadto na kilkadziesiąt wystaw malarstwa olejnego zwykle tylko jedna poświęcona jest akwareli.

Irena Duszacka doceniona jest na całym świecie za mistrzowskie posługiwanie się królewską techniką akwareli oraz tworzone na jedwabiach artefakty. Dwa z nich zaprezentujemy podczas wernisażu.

Artystka w sposób wyjątkowo subtelny przedstawia delikatną naturę kobiety - jej zmysłowość, tajemniczość i piękno, które zamyka w secesyjnym stylu.

Aby Państwa zaintrygować nie pokazujemy całości ekspozycji. Poniżej znajdują się zdjęcia jedynie małej części wszystkich obrazów.

Wernisaż wystawy "MISTRZYNI AKWARELI" odbędzie się w naszej kazimierskiej galerii, przy ul. Lubelskiej 33, w sobotę, 26 września 2015.


Serdecznie zapraszamy!

Olga i Jan Grabscy

 
16.09.2017 r. :: "Gra z kolorem" Mistrza Olszewskiego

Szanowni Państwo,

otwarcie powakacyjnego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Rozpoczniemy wystawą najlepszego polskiego impresjonisty - mistrza koloru i techniki impasty...

 
07/17.05.2017 r. :: V Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice

Szanowni Państwo,
już po raz piąty Galeria Grabskich ma zaszczyt i ogromną przyjemność organizować Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice...

 
06.05.2017 r. :: "Magia akwareli" - wernisaż wystawy

Na całym świecie jest mnóstwo piękna: Japonia ma swoje haiku, Meksyk - odwiedziny motyli, bieguny - polarne zorze, a Kazimierz Dolny - wystawę akwareli?