Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok, a za nim biegną Ludzieńki. Tradycyjnie już zapraszamy na spotkanie z magicznym światem Dariusza Twardocha!

Ludzieńki ukochały sobie to nasze stare, kupieckie miasto i uwijają się w nim od lat spełniając marzenia. "Jaki Nowy Rok, taki cały rok" - więc w tym roku zakręcą kołem fortuny tak, by wszyscy nasi klienci byli zachwyceni. Artysta tworzy, Ludzieńki działają, a my zapraszamy po dobrą wróżbę Tych, którzy w Kazimierzu tuż przed Nowym Rokiem oraz na wernisaż, który odbędzie się już w nowym roku.

Wernisaż wystawy "Magiczne miejsca, magiczny czas" Dariusza Twardocha odbędzie się w naszej kazimierskiej galerii 2 stycznia 2016 roku o godzinie 13.00. Wystawa jednak zawiśnie już 30 grudnia tak, by umilić Państwu noworoczny pobyt w Kazimierzu.

Serdecznie zapraszamy!

 
16.09.2017 r. :: "Gra z kolorem" Mistrza Olszewskiego

Szanowni Państwo,

otwarcie powakacyjnego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Rozpoczniemy wystawą najlepszego polskiego impresjonisty - mistrza koloru i techniki impasty...

 
07/17.05.2017 r. :: V Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice

Szanowni Państwo,
już po raz piąty Galeria Grabskich ma zaszczyt i ogromną przyjemność organizować Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice...

 
06.05.2017 r. :: "Magia akwareli" - wernisaż wystawy

Na całym świecie jest mnóstwo piękna: Japonia ma swoje haiku, Meksyk - odwiedziny motyli, bieguny - polarne zorze, a Kazimierz Dolny - wystawę akwareli?