Jubileuszowa wystawa Doroty Falkowskiej- Adamiec

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na długo oczekiwaną, jubileuszową wystawę 50-lecia pracy twórczej mistrzyni Doroty Falkowskiej - Adamiec pt. "Trochę nieba i chleba".

Artystka jako jedyna spośród grona malarzy kontynuuje tradycje malarstwa laserunkowego, techniki sięgającej korzeniami epoki starych mistrzów tj. Leonardo da Vinci czy Canaletto.

Tak dzięki dziesiątkom warstw farby laserunkowej, jak i dziesiątkom lat pracy twórczej, malarka mistrzowsko zabiera nas w świat z pogranicza baśni i rzeczywistości.

Jej wierność tradycji nagrodzona została orderem św. Stanisława III klasy.

Na wystawie czeka na Państwa niespodzianka ? debiut w rodzinie Falkowskich. Obok Mistrzyni, którą od lat podziwiacie Państwo w naszej galerii swoje prace zaprezentuje Krystyna Falkowska.

Na wernisaż wystawy Doroty Falkowskiej-Adamiec i Krystyny Falkowskiej pt."Trochę nieba i chleba" z dumą i radością zapraszamy Państwa w sobotę, 15 października 2016 r. o godz.14.00.

 

Serdecznie zapraszamy!

Olga i Jan Grabscy

 
16.09.2017 r. :: "Gra z kolorem" Mistrza Olszewskiego

Szanowni Państwo,

otwarcie powakacyjnego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Rozpoczniemy wystawą najlepszego polskiego impresjonisty - mistrza koloru i techniki impasty...

 
07/17.05.2017 r. :: V Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice

Szanowni Państwo,
już po raz piąty Galeria Grabskich ma zaszczyt i ogromną przyjemność organizować Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice...

 
06.05.2017 r. :: "Magia akwareli" - wernisaż wystawy

Na całym świecie jest mnóstwo piękna: Japonia ma swoje haiku, Meksyk - odwiedziny motyli, bieguny - polarne zorze, a Kazimierz Dolny - wystawę akwareli?