Szanowni Państwo,

w ostatnie dni roku, zgodnie z tradycją Galerii Grabskich, zapraszamy do odkrycia kolejnych rozdziałów opowieści Dariusza Twardocha o dwojgu Ludzieńkach. Jak co roku artysta i jego wierni pomocnicy przeniosą nas w świat magii, emocji i marzeń. Przypomną nam o tym, co najważniejsze: miłości, bliskości, przyjaźni... Dzieła Twardocha to magiczne zaklęcia, które tchną w nas siłę i dobrego ducha na nowy rok.

Na spotkanie ze wspaniałym człowiekiem i artystą ? Dariuszem Twardochem, a także po odrobinę magii zapraszamy przez trzy kolejne dni od 30 grudnia 2016 r. do 1 stycznia 2017 r..


WERNISAŻ wystawy odbędzie się w naszej kazimierskiej galerii przy ul. Lubelskiej 33
30 grudnia 2016 (w piątek !)
godz. 17:00

 

Serdecznie zapraszamy,

Olga i Jan Grabscy

 
16.09.2017 r. :: "Gra z kolorem" Mistrza Olszewskiego

Szanowni Państwo,

otwarcie powakacyjnego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Rozpoczniemy wystawą najlepszego polskiego impresjonisty - mistrza koloru i techniki impasty...

 
07/17.05.2017 r. :: V Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice

Szanowni Państwo,
już po raz piąty Galeria Grabskich ma zaszczyt i ogromną przyjemność organizować Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice...

 
06.05.2017 r. :: "Magia akwareli" - wernisaż wystawy

Na całym świecie jest mnóstwo piękna: Japonia ma swoje haiku, Meksyk - odwiedziny motyli, bieguny - polarne zorze, a Kazimierz Dolny - wystawę akwareli?