Szanowni Państwo,
wieki tradycji znów zawitają do Galerii Grabskich. Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z ?czasem? i wernisaż, który przybliży Wam historię ikony, bo o niej tu mowa.

Wśród ponad 100 prezentowanych ikon znajdą Państwo zarówno te współczesne, jak i tradycyjne - kanoniczne (a tu 4 szkoły ikonograficzne w Polsce: Szkołę z Bielska Podlaskiego, Szkołę Franciszkanów, Szkołę Dominikanów oraz Szkołę Jezuitów).

Zaproszeni przez nas Goście ? doskonali ikonopisarze przybliżą Państwu tajniki sztuki pisania ikon, ale także nauczą Państwa jak odczytywać ich symbolikę. To wyjątkowe wydarzenie duchowe, które na stałe wpisało się już w tradycje naszej Galerii.

Wernisaż ten stanowi pozycję obowiązkową w kalendarzu każdego miłośnika sztuki i duchowości.

Serdecznie zapraszamy:

1 kwiecień 2017 r.
(sobota)
godz. 14:00

Wystawę będzie można oglądać aż do 23.04.2017 r..

Olga i Jan Grabscy

 
07/17.05.2017 r. :: V Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice

Szanowni Państwo,
już po raz piąty Galeria Grabskich ma zaszczyt i ogromną przyjemność organizować Międzynarodowy Plener Malarski w Pałacu Wiechlice...

 
06.05.2017 r. :: "Magia akwareli" - wernisaż wystawy

Na całym świecie jest mnóstwo piękna: Japonia ma swoje haiku, Meksyk - odwiedziny motyli, bieguny - polarne zorze, a Kazimierz Dolny - wystawę akwareli?
 
01.04.2017 r. :: spotkanie z "czasem" - wernisaż wystawy ikon

Szanowni Państwo,
wieki tradycji znów zawitają do Galerii Grabskich. Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z ?czasem?...